Asics odświeża kolekcję trailową, model Gel-Trabuco 12 w roli głównej

1 lutego 2024 2 min czytania
ASICS - kolekcja trail 1

Marka ASICS wzywa do działania wszystkich entuzjastów biegania w terenie. Na rynku debiutują kultowe trailówki GEL-TRABUCO 12 wraz z nową kolekcją odzieży FUJITRAIL. Premierze towarzyszy hasło – „Porusz swój umysł na biegowym szlaku”.

REKLAMA

Model ASICS GEL-TRABUCO 12 został minimalnie zaktualizowany względem swojego poprzednika, który w ubiegłym roku sięgnął po wiele prestiżowych nagród branżowych. – Pozostajemy blisko naszych japońskich korzeni, odzwierciedlając w najnowszych butach do biegania w terenie filozofię Kaizen, która wymusza na nas ciągłe doskonalenie się. Wprowadziliśmy aktualizacje w konstrukcji cholewki i nadal koncentrujemy się na tym, aby GEL-TRABUCO 12 zapewniały jak najlepszą amortyzację oraz ochronę. Jesteśmy przekonani, że obuwie będzie pierwszym wyborem wszystkich miłośników biegania w terenie, blisko natury, zarówno amatorów, jak i zaawansowanych sportowców w myśl hasła „w zdrowym ciele, zdrowy duch” – powiedziała Magdalena Gassebner, Senior Product Marketing Specialist w ASICS EMEA.

ASICS - kolekcja trail 2

Model ASICS GEL-TRABUCO 12 został wyposażony w podeszwę środkową FF BLAST i technologię 3D SPACE CONSTRUCTION, które odpowiadają za amortyzację oraz stabilność. Podeszwa zewnętrzna, z autorską technologią ASICSGRIP, gwarantuje przyczepność na zróżnicowanym terenie, a dzięki płytce skalnej w przedniej części stopy i wzmocnieniom palców, stopa jest odpowiednio zabezpieczona oraz chroniona przed ostrymi elementami znajdującymi się na biegowym szlaku.

Maksymalny komfort, zero zakłóceń

Najnowsza kolekcja FUJITRAIL wpisuje się w ogólne założenia ASICS dotyczące projektowania odzieży – bieganie bez rozpraszania uwagi. Bezszwowa konstrukcja ma na celu wyeliminowanie otarć i zwiększenie swobody ruchów. Technologia ACTIBREEZE pomaga z kolei utrzymać odpowiednią przewiewność w zdecydowanie cieplejsze dni.

Projektując najnowszą kolekcję, uwzględniliśmy rekomendacje naszych ambasadorów, biegaczy trailowych. Zapewniliśmy im dokładnie to, czego oczekują. Ochronną odzież, która nie rozprasza ich podczas biegowej przygody w terenie. Kolekcja FUJITRAIL oferuje dedykowane, inteligentne miejsca do przechowywania. Sama odzież jest wiatro- i wodoodporna, gwarantując dodatkowe wsparcie niezależnie od warunków pogodowych na szlaku – dodał Michael Dudley, Senior Product Line Manager Apparel w ASICS EMEA.

ASICS - kolekcja trail 3

Nowe produkty w kolekcji, jak kurtka FUJITRAIL Packable Jacket czy koszulka FUJITRAIL Singlet posiadają nadruk inspirowany zdjęciami satelitarnymi kultowej japońskiej góry Fuji. Styl grafiki został zaczerpnięty z ręcznie renderowanych, tradycyjnych wzorów inspirowanych Krajem Kwitnącej Wiśni.

Buty ASICS GEL-TRABUCO 12 i odzież z kolekcji FUJITRAIL są dostępne na ASICS.com i Sklepbiegacza.pl.

REKLAMA
Materiały prasowe
Autor wpisu Materiały prasowe

Materiały i komunikaty o charakterze informacyjnym, publicystycznym, dokumentalnym lub innym przekazane do opublikowania w mediach i prasie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments