Biegacze Dzieciom czyli #wolneręce

Jest akcja. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka razem z grupą blogerów biegowych zwanymi Blogaczami postanowiliśmy zrobić coś dla dzieci. Co lepsze, każdy z Was może się do tej akcji przyłączyć. Wystarczą tylko dobre chęci i #wolneręce do pomocy.

REKLAMA

Tak więc działamy!!

Idea jest prosta. Postanowiliśmy pomóc dzieciom z Interwencyjnego Preadopcyjnego Ośrodka w Otwocku i razem z Wami zebrać 1000 złotych, albo i więcej, bo to wszystko zależny od Was.

Idea jest bardzo prosta. Wystarczy zrobić sobie selfie na którym będzie widać Twoje obydwie ręce, którymi chcesz pomóc dzieciakom. Zdjęcie może być wykonane w dowolnym miejscu i formie. Na treningu, po treningu, w łóżku, pod łóżkiem… Możesz być na nim tylko ty, możesz być z mężem, żoną, przyjacielem… Grunt to #wolneręce

Takie zdjęcie zamieść na wydarzeniu „Biegacze Dzieciom: Mamy wolne ręce do pomagania” na facebooku.

#wolnerece

Oprócz tego zrób przelew na naszą akcję w serwisie siepomaga.pl. Pierwotnie naszym celem było uzbieranie 1000 złotych, ale tak na prawdę górna granica nie istnieje. Górną granicą jest wasze dobre serducho i chęć niesienia pomocy. A im ona większa, tym większy uśmiech na twarzach dzieciaków.

Mamy tez coś dla Was. Dla tych którzy potwierdzenie przelewu prześlą na adres biegaczedzieciom@gmail.com czekają niespodzianki. Najbardziej kreatywne selfie nagrodzimy nagrodami. Do rozdania mamy:

  • pakiet na dowolny bieg ColorRun w Polsce,
  • pakiet na Bieg Powstania Warszawskiego w Warszawie,
  • pakiet na bieg RunBertow na warszawskim Rembertowie,
  • pakiet na Bieg Nieodległości w Warszawie,
  • pakiet na bieg Szybko Po Woli,
  • cztery zestawy książki niespodzianki od Inne Spacery,
  • dwa batony ChiaCharge.

Tak wiec działamy!! Przesyłajcie przelewy i róbcie sobie selfie. Potem publikujcie je na naszym fanpage i udostępniajcie gdzie się da… Im więcej osób tym większa radość dla dzieciaków.

A jak ktoś szuka więcej informacji i aktualności zapraszam do wydarzenia na facebooku.

Dobro powraca!!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *