Biegowa Stolica Polski otwarta!

Biegową Stolicą Polski jest oczywiście Sklep Biegacza Warszawa Powiśle. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy przeszedł gruntowną przebudowę zmieniając się nie do poznania. W ten weekend otwarty został na nowo!

REKLAMA

Biegniemy dalej razem

Nowy Sklep Biegacza Warszawa Powiśle to pierwszy i od razu najbardziej namacalny efekt połączenia się dwóch dużych sieci specjalistycznych sklepów biegowych. Jeden z nich to Sklep Biegacza, drugi to Sklep Biegowy. Nazwy ich były bardzo podobne, wychodziły do tego samego klienta i od zawsze były swoją konkurencją. Proces łączenia się tych dwóch sieci zaczął się na początku tego roku i trwa cały czas. Z dwóch sieci powstaje jedna sieć – pod nazwą Sklep Biegacza i w pomarańczowej kolorystyce Sklepu Biegowego. Łączymy się i biegniemy dalej razem.

Dlatego też stary Sklep Biegacza Warszawa Powiśle odszedł w zapomnienie a na jego gruzach powstał zupełnie nowy sklep. Powstała nowa Biegowa Stolica Polski. Co będzie dalej? Kolejne sklepy będą przechodzić podobne zmiany, tak aby powstała jedna duża sieć Sklepów Biegacza.

Z jednej strony w sklepie zmieniło się wszystko. Wszystko w sensie technicznym. Stanęły nowe ściany w tym nowa ogromna ściana z butami. Jest na niej właściwie wszystko co biegacz potrzebuje. Zarówno z dużych marek jak Nike czy adidas jak i tych małych, bardzo specjalistycznych jak Hoka czy inov-8. Na widok takiej ściany cieszę się ogromnie.

Sklep Biegacza Warszawa Powiśle - buty

Nie zmieniamy się my. Nadal dajemy Wam siebie, swoją wiedzę i doświadczenie. Nadal jeśli potrzebujecie butów, porady, czy chcecie po prostu pogadać o bieganiu jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nadal będzie działał gabinet fizjoterapeutyczny. Nadal Rafał będzie prowadził treningi Biegaj Pod Okiem Trenera. Nadal będziemy do Waszej dyspozycji.

Sklep Biegacza Warszawa Powiśle - otwarcie

Do zobaczenia w zupełnie nowym Sklepie Biegacza Warszawa Powiśle!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *