Coś dla pań – nowa, kolorowa, kolekcja Nessi

Jak najczęściej wyglądają biegowe legginsy? Ano tak, że w pierwszej chwili cieżko odróżnić jedne od drugich bo wszystkie są czerne. Szczytem ekstrawagancji jest kolorowy pasek wzdłuż nogawek. Nie będę zaprzeczał że taki kolor jest najbardziej praktyczny ale można też inaczej.

REKLAMA

Można wypuścić całą serię legginsów do biegania w kolorach tęczy.

Tak właśnie zrobiło Nessi. Hitem tej wiosny w Nessi są kolorowe legginsy dla pań. Motywy i kolory wszelakie. A raczej wszystkie poza czarnym którego znaleźć nie sposób. Nie ma już czerni urozmaiconej czernią. Jeast czerwień, zieleń, pomarańcz i wszystkie inne jaskrawe kolory, których nazw nie znam.

Legginsy damskie Nessi

Technicznie rzecz biorąc legginsy wykonane są w 100% z poliestru z materiału zwanego Kolsport Giga Elastic, który jest delikatny, przyjazny dla skóry i elastyczny. Jest też to materiał który się perfekcyjnie dopasowuje do ciała tak, żeby jak najmniej przeszkadzać i krępować ruchy.

Materiał ten, nie traci kolorów w praniu i pod wpływem działania promieni słonecznych i dobrze oddycha, dzięki czemu pot jest szybko odparowywany na zewnątrz. Gwarantuje maksymalny komfort podczas intensywnego treningu zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Tak więc nadają się świetnie zarówno do biegania jak i na szeroko pojęty fitness.

Poza tym bije wiele dużo lepiej rozpoznawalnych marek swoim unikatowym designem. Pierwsza reakcja pań na taką kolorystykę jest, delikatnie mówiąc, obłędna. Jako rekomendacja dla popularności legginsów niech posłuży fakt, że ich sprzedaż w pewnym momencie została wstrzymana z powodu braków w magazynie. Po prostu, zainteresowanie nimi przerosło wszelkie oczekiwania i więcej pań chciało w nich biegać niż ich zostało wyprodukowane.

Ale nie ma powodu do obaw. Sytuacja została opanowana i legginsy znowu są w sprzedaży.

Oprócz nich w letniej kolekcji pojawiły się również kolorowe chusty i koszulki.

Nessi - nowa kolekcja - wiosna lato

Po cały asortyment zapraszam do sklepu internetowego Nessi. Zwłaszcza jeśli lubisz (lub Twoja dziewczyna lubi) jaskrawe i odważne kolory.

Be happy!!

REKLAMA

One thought on “Coś dla pań – nowa, kolorowa, kolekcja Nessi

  • 08.09.2014 o 12:35
    Permalink

    Bardzo ciekawe, szalone i kolorowe – na tak!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *