Konkurs: Wytypuj i wygraj #1

Za chwilę po raz pierwszy w tym roku spakuję swój biegowy dobytek i wyruszę w Polskę na zawody. Pierwszy start tego sezonu odbędzie się już za cztery dni na Podbeskidziu. Ten sezon zacznę półmaratonem dookoła Jeziora Żywieckiego  To będzie bardzo miły początek sezonu. A żeby i Wam było miło mam też coś dla Was. Dla osób które najtrafniej wytypują mój wynik w półmaratonie dookoła Jeziora Żywieckiego, firma Nessi ufundowała małe upominki.

REKLAMA

Upominkami tym są pięciopaki skarpet-stopek sportowych, w jakże wiosennych i rzucających się w oczy kolorach. Zapadają w pamięć już od pierwszego wejrzenia.

Oto i one:

Skarpety stopki oddychające Nessi

I aby była jasność. Do wygrania są całe pięciopaki – pięć par skarpetek w jednym opakowaniu, a więc dziesięć skarpetek. I takich pięciopaków mam trzy zestawy. Już za kilka dni mogą być Twoje!

Co trzeba zrobić?

Trzeba wytypować mój wynik na trasie Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego i wpisać go w komentarzach pod tym postem. Trzy osoby, które wytypują najtrafniej wygrywają. Jedna osoba – jeden typ. Odwołuję się przede wszystkim do Waszej uczciwości, ale jeśli przyłapię kogoś na wielokrotnym typowaniu, to taką osobę z zabawy wykluczę.

Wyniki typować można do chwili startu półmaratonu w Żywcu, czyli do 17 marca 2013 do godziny 10:30. Późniejsze typowania, choć oczywiście mogą się pojawić, nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzców. Decyduje data wyświetlona przy komentarzu. Tak więc nie ma na co czekać tylko typować.

Dla ułatwienia podpowiadam…

  • nie, nie celuję w żaden konkretny wynik,
  • nie, nic mnie nie boli i nie mam żadnej kontuzji,
  • jedyne czym możecie sobie pomagać to moja dotychczasowa lista startów i wyników,
  • aha, i najważniejsze, impreza integracyjna odbędzie się po, a nie przed zawodami 🙂

Ogłoszenie wyników

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 5 dni od zakończenia półmaratonu w Żywcu, czyli najpóźniej 22 marca 2013. Do tego też czasu skontaktuję się ze zwycięzcami. Pamiętajcie o podawaniu prawidłowego adresu mailowego w komentarzach. To właśnie za jego pomocą skontaktuję się ze zwycięzcami.

Powodzenia!

A zwycięzcami zostali…

Szczegółowe wyniki zwycięzców prezentują się następująco:

  1. Kuba 1:36:16 (3 sekundy różnicy)
  2. Jacek 1:35:44 (29 sekund różnicy)
  3. Przemo 1:36:50 (37 sekund różnicy)

Ze zwycięzcami skontaktuję się niebawem w celu odbioru nagród.

Jeszcze raz wielkie gratulacje!

PS: Konkurs nie na darmo dostał dopisek #1. Bądźcie czujni 🙂

REKLAMA

88 komentarzy do “Konkurs: Wytypuj i wygraj #1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *