Konkurs: Wytypuj i wygraj #3

Pamiętacie jak pisałem ze start w Orlen Maratonie się opłaca? Jeśli nie to odsyłam do tekstu. A jeśli tak, to do atrakcyjnego pakietu startowego i talonu na paliwo możecie dorzucić jeszcze jedna nagrodę – bon o wartości 100 złotych na zakupy w Nessi. Otrzyma go tradycyjnie ten, kto najtrafniej wytypuje mój wynik w Orlen Warsaw Marathonie. A to nie jedyna nagroda w tym konkursie, tak więc jest o co walczyć!

REKLAMA

Co trzeba zrobić?

Trzeba wytypować mój wynik w Orlen Warsaw Marathon i wpisać go w komentarzach pod tym postem. Osoba, która będzie najbliżej, wygrywa. Jedna osoba ? jeden typ. Tak samo jak przy poprzednich konkursach, jeżeli przyłapię kogoś na wielokrotnym typowaniu to taką osobę z zabawy wykluczę. Liczą się TYLKO typy wpisane w komentarzach pod TYM postem. Żadne inne i w żadnym innym miejscu nie będą brane pod uwagę.

Wyniki typować można do chwili startu Orlen Maratonu, czyli do 21 kwietnia 2013 do godziny 9:30. Późniejsze typowania nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzcy. Decyduje data wyświetlona przy komentarzu.

Co można wygrać?

Główną nagrodą jest tym razem bon o wartości 100 złotych na zakupy w sklepie internetowym Nessi. Obowiązuje na całą ofertę, tak więc tym razem zwycięzca może zgarnąć wszystko. Skarpetki, koszulki, bieliznę, cokolwiek tylko sobie wybierze ze sklepu.

Bon 100 złotych na zakupy w Nessi

Ale tradycyjnie już nagrodzone zostaną 3 najlepsze typowania. Dla drugiej osoby przewidziana została oddychająca koszulka bezszwowa biała albo szara (do wyboru).

Oddychająca koszulka bezszwowa Nessi

Natomiast trzecia osoba otrzyma trójpak skarpet termoaktywnych z jonami srebra. To dokładnie te same skarpety które były również do wygrania 2 tygodnie temu:

Skarpety Termoaktywne jony ag+ od Nessi

Podpowiedzi

 • nie biegnę na konkretny wynik, ale mam zamiar wystartować z grupą na 3:30,
 • 3:30, po ubiegłorocznych maratońskich wpadkach, traktuję jako sukces,
 • 3:30 jest bardzo blisko 3:28, które jest moim rekordem życiowym,
 • więcej tradycyjnie na mojej liście dotychczasowych startów i wyników.

Ogłoszenie wyników

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 5 dni od zakończenia Orlen Warsaw Marathonu, czyli najpóźniej 26 kwietnia 2013. Do tego też dnia skontaktuję się ze zwycięzcami w celu przekazania nagród. Pamiętajcie o podawaniu prawidłowego adresu mailowego w komentarzach. To właśnie za jego pomocą skontaktuję się ze zwycięzcami.

Na kontakt zwrotny od laureatów czekam 14 dni. Po tym czasie nagroda przepada.

Powodzenia!

A zwycięzcami zostali…

Szczegółowe wyniki zwycięzców prezentują się następująco:

 1. Andrzej 3:30:33 (2 sekundy różnicy)
 2. Grzesiek 3:31:01 (30 sekund różnicy)
 3. Kinga 3:31:05 (34 sekundy różnicy) typowane 19/04/2013 o 10:34
  Jerzy 3:29:57 (34 sekundy różnicy) typowane 19/04/2013 o 10:36

Wynik ex aequo z Kingą (również 34 sekundy różnicy) zanotował Jerzy. Niemniej jednak 3 nagroda wędruje do Kingi. Swój wynik typowała o 2 minuty wcześniej. Kto pierwszy – ten lepszy!

Ze zwycięzcami skontaktuję się w celu odbioru nagród.

Jeszcze raz wielkie gratulacje!

REKLAMA

110 komentarzy do “Konkurs: Wytypuj i wygraj #3

  • 22.04.2013 o 13:55
   Permalink

   Zdecydowanie po jabłkach 🙂 Ale jeszcze będą kolejne edycje konkursu, więc będziesz miał szansę wygrać 🙂

   Odpowiedz
 • 24.04.2013 o 16:15
  Permalink

  Gratuluje bardzo dobrego wyniku 🙂 i trzymam kciuki za następne udane starty… i ciesze się, że udało mi się pomylić tylko o 30 sec. 🙂 obiecuję, następnym razem będę większym optymistą w trakcie typowania 🙂 pozdrawiam!

  Odpowiedz
  • 24.04.2013 o 16:25
   Permalink

   Optymista czy nie optymista ważne, że trafiłeś 🙂 Gratuluję!

   Sprawdź maila czy dostałeś ode mnie wiadomość (przed chwilą wysłałem) odnośnie przekazania nagrody.

   Odpowiedz
  • 24.04.2013 o 17:11
   Permalink

   Czy mógłbyś skontaktować się ze mną w celu odbioru nagrody? Wyślij mi maila na pawelbiega.blog@gmail.com lub napisz wiadomość przez Facebooka.

   Ja nie mogę się z Tobą skontaktować ponieważ przy próbie wysłania maila na Twój adres mailowy podany w komentarzu, wcaca do mnie informacja o błędzie i niedostarczeniu wiadomości. Niestety innego kontaktu do Ciebie nie mam, a szkoda aby Twoja nagroda przepadła.

   Odpowiedz
   • 24.04.2013 o 19:29
    Permalink

    Hmm… niestety mail nie doszedł – zostawiam informację na Facebooku :] a nagrody naprawdę byłoby szkoda… doceniam markę Nessi, miałem okazję korzystać z produktów tej firmy.
    Pozdrawiam 🙂

 • 25.04.2013 o 14:16
  Permalink

  Dziękuje za gratulacje i ja również gratuluje wyniku 🙂 Jednoczeście cieszę się iż uratowałam honor kobiet w konkursie 😀 Problem w tym, że do mnie nie dotarł e-mail 🙁

  Odpowiedz
 • 25.04.2013 o 14:23
  Permalink

  aaaaa nie jednak mam e-mail – znalazłam go SPAMIE 😉 juz odpisałam 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *