Konkurs: Wytypuj i wygraj #4

Dawno nie było konkursu to będą dwa w najbliższym czasie. Ten ważniejszy i z większymi nagrodami już za dwa tygodnie, a dziś ten nieco mniejszy. Ten polegający na typowaniu mojego czasu w VIII Cross Maratonie „Przez Piekło do Nieba” w Sielpi. Do zgarnięcia są jedne skarpety kompresyjne, trójpak klasycznych skarpet oraz podspodenki. Tak wiec do dzieła!

REKLAMA

Co trzeba zrobić?

Trzeba wytypować mój wynik na trasie VIII Cross Maratonu „Przez Piekło do Nieba” i wpisać go w komentarzach pod tym postem. Trzy osoby, która wytypują najtrafniej wygrywają. Jedna osoba – jeden typ. Jeśli przyłapię kogoś na wielokrotnym typowaniu to taką osobę z zabawy wykluczę. Liczą się TYLKO typy wpisane w komentarzach pod TYM postem. Żadne inne i w żadnym innym miejscu nie będą brane pod uwagę.

Wyniki typować można do chwili startu Cross Maratonu, czyli do 18 maja 2013 do godziny 9:00. Późniejsze typowania, choć oczywiście mogą się pojawić, nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. Decyduje data wyświetlona przy komentarzu. Tak więc nie ma na co czekać tylko typować.

Co można wygrać?

Pierwszą nagrodą są skarpety kompresyjne Nessi. Dokładnie takie, jakie miałem podczas półmaratonu w Żywcu i jakie bardzo zgrabnie opisał Rafał z SzukającPrzygody.pl.

Skarpety kompresyjne jony Ag+ Nessi

Nagrodą dla drugiej osoby jest trójpak skarpet termoaktywnych z jonami srebra. To skarpety które już kilkakrotnie występowały w roli nagród konkursowych.

Skarpety Termoaktywne jony ag+ od Nessi

Natomiast trzecia osoba otrzyma podspodenki bezszwowe Nessi. Rzecz którą polecam z całą świadomością. To najlepsze gacie do biegania jakie miałem.

Podspodenki bezszwowe Nessi

Podpowiedzi

Aby wam nieco ułatwić mogę zdradzić, że:

  • trasa jest dosyć wymagającą (szczególnie przesympatyczny jest żółty piach na początku pętli),
  • biegłem tam już dwukrotnie, w 2011 (3:48) i w 2012 (3:58)
  • wynik w granicach 3:40 biorę w ciemno i się z niego cieszę,
  • i oczywiście, możecie sobie pomagać moją dotychczasową listą startów i wyników.

Ogłoszenie wyników

Podczas wyłaniania zwycięzców w pierwszej kolejności brana pod uwagę jest różnica pomiędzy typowanym wynikiem, a moim czasem końcowym (netto). W przypadku takiej samej różnicy pomiędzy typowaniem a moim wynikiem, brany pod uwagę jest data i godzina typowania, czyli czas wystawienia komentarza. Tutaj zasada jest bardzo prosta – kto pierwszy ten lepszy.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 5 dni od zakończenia Cross Maratonu w Sielpi, czyli najpóźniej 23 maja 2013. Do tego czasu skontaktuję się ze zwycięzcami. Pamiętajcie o podawaniu prawidłowego adresu w komentarzach. To właśnie za jego pomocą skontaktuję się ze zwycięzcami.

Powodzenia!

A zwycięzcami zostali…

Szczegółowe wyniki zwycięzców prezentują się następująco:

  1. Arek 3:42:21 (1 sekunda różnicy)
  2. Gosia 3:42:19 (3 sekundy różnicy)
  3. Oliwia 3:42:17 (5 sekundy różnicy)

Ze zwycięzcami skontaktuję się w celu odbioru nagród.

Jeszcze raz wielkie gratulacje!

REKLAMA

65 komentarzy do “Konkurs: Wytypuj i wygraj #4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *