Konkurs: Wytypuj i wygraj #5

Czas na naprawdę duże bieganie. Czas na wyjazd w Bieszczady i na drugie podejście do Rzeźnika. Czas również na konkurs. I to duży konkurs z dużymi nagrodami. Tym razem za dobre wytypowanie mojego czasu w X Biegu Rzeźnika można zgarnąć zestawy biegacza składające się z koszulki, spodenek i skarpetek. Przygotowane są również zestawy dla biegaczek. Do dzieła!

REKLAMA

Co trzeba zrobić?

Trzeba wytypować mój wynik na trasie X Biegu Rzeźnika i wpisać go w komentarzach pod tym postem. Trzy osoby, która wytypują najtrafniej wygrywają. Jedna osoba – jeden typ. Jeśli przyłapię kogoś na wielokrotnym typowaniu to taką osobę z zabawy wykluczę. Liczą się TYLKO typy wpisane w komentarzach pod TYM postem. Żadne inne i w żadnym innym miejscu nie będą brane pod uwagę.

Wyniki typować można do chwili startu Biegu Rzeźnika, czyli do 31 maja 2013 do godziny 3:20. Późniejsze typowania, choć oczywiście mogą się pojawić, nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. Decyduje data wyświetlona przy komentarzu. Tak więc nie ma na co czekać tylko typować.

Co można wygrać?

Tym razem nie ma podziału na pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Tym razem na całą pierwszą trójkę czekają zestawy biegacza składające się z:

  • Koszulki biegowej
  • Spodenek do biegania
  • Skarpet termoaktywnych
Zestaw biegacza - Nessi

Ale żeby nie było że dbam tylko o panów tym razem przytowany jest też zestaw biegaczki. Tak więc jeśli znowu kobiety namieszają w liście laureatów czeka na nie taki oto zestaw:

Zestaw biegaczki - Nessi

Oczywiście rozmiary i kolory do ustalenia podczas wysyłki nagrody.

Podpowiedzi

Tym razem naprawdę ciężko mi Wam cokolwiek podpowiedzieć, ale żeby nie zostawiać Was samym sobie napiszę, że:

  • w zeszłym roku w tym samym składzie, debiutując w górach, metę osiągnęliśmy w 15:02:44,
  • w tym roku chcielibyśmy coś urwać z zeszłorocznego wyniku 😉
  • ale wiele może zależeć od warunków pogodowych,
  • tradycyjnie możecie sobie pomagać moją dotychczasową listą startów i wyników, choć tym razem jej użyteczność jest mocno ograniczona.

Ogłoszenie wyników

Podczas wyłaniania zwycięzców w pierwszej kolejności brana pod uwagę jest różnica pomiędzy typowanym wynikiem, a moim czasem końcowym. W przypadku takiej samej różnicy pomiędzy typowaniem a moim wynikiem, brany pod uwagę jest data i godzina typowania, czyli czas wystawienia komentarza. Tutaj zasada jest bardzo prosta – kto pierwszy ten lepszy.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 5 dni od zakończenia X Biegu Rzeźnika, czyli najpóźniej 3 czerwca 2013. Do tego czasu skontaktuję się ze zwycięzcami. Pamiętajcie o podawaniu prawidłowego adresu w komentarzach. To właśnie za jego pomocą skontaktuję się ze zwycięzcami.

Powodzenia!

A zwycięzcami zostali…

W tym miejscu powinny pojawić się wyniki konkursu. Laureatami nagród w postaci trzech zestawów biegacza (lub biegaczki) od Nessi miały być trzy osoby, które najtrafniej wytypowały mój wynik w X Biegu Rzeźnika. Niestety, biegu tym razem nie ukończyłem, wiec konkurs pozostaje nierozstrzygnięty.

A nagrody… przechodzą do następnej edycji konkursu, który odbędzie się… niebawem.

Bądźcie czujni!

REKLAMA

68 komentarzy do “Konkurs: Wytypuj i wygraj #5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.