Konkurs: Wytypuj i wygraj #6

Witajcie w szóstej odsłonie konkursu „Wytypuj i wygraj”. Czas wreszcie rozdać nagrody, które nie znalazły właścicieli w poprzedniej edycji. Nagrodami tymi są zestawy biegacza składające się z koszulki, spodenek i skarpetek marki Nessi. Trzy takie zestawy czekają na osoby, które najlepiej wytypują mój wynik na trasie IV Maratonu Gór Stołowych.

REKLAMA

Co trzeba zrobić?

Trzeba wytypować mój wynik na trasie IV Maratonu Gór Stołowych i wpisać go w komentarzach pod tym postem. Trzy osoby, która wytypują najtrafniej wygrywają. Jedna osoba – jeden typ. Jeśli przyłapię kogoś na wielokrotnym typowaniu to taką osobę z zabawy wykluczę. Liczą się TYLKO typy wpisane w komentarzach pod TYM postem. Żadne inne i w żadnym innym miejscu nie będą brane pod uwagę.

Wyniki typować można do chwili startu Maratonu Gór Stołowych, czyli do 6 lipca 2013 do godziny 10:00. Późniejsze typowania, choć oczywiście mogą się pojawić, nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. Decyduje data wyświetlona przy komentarzu. Tak więc nie ma na co czekać tylko typować.

Co można wygrać?

Tym razem nie ma podziału na pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Tym razem na całą pierwszą trójkę czekają zestawy biegacza składające się z:

 • Koszulki biegowej
 • Spodenek do biegania
 • Skarpet termoaktywnych
Zestaw biegacza - Nessi

Ale żeby nie było że dbam tylko o panów tym razem przygotowany jest też zestaw biegaczki. Tak więc jeśli znowu kobiety namieszają w liście laureatów czeka na nie taki oto zestaw:

Zestaw biegaczki - Nessi

Oczywiście rozmiary i kolory do ustalenia podczas wysyłki nagrody.

Podpowiedzi

Tym razem podpowiedzi będą mało wnoszące, ale żeby była jasność:

 • MGS nie był planowany w kalendarzu biegów, wyskoczył mi dosyć niespodziewanie,
 • po Biegu Rzeźnika wiem, że nie jestem gotowy by w górach walczyć o cokolwiek,
 • w związku z tym start w MGS traktuję w kategoriach bardzo długiego i trudnego wybiegania,
 • do przebiegnięcia jest 46 kilometrów w limicie czasu 8,5 godziny,
 • tym razem moja dotychczasowa listą startów i wyników, będzie wyjątkowo mało pomocna 😉

Ogłoszenie wyników

Podczas wyłaniania zwycięzców w pierwszej kolejności brana pod uwagę jest różnica pomiędzy typowanym wynikiem, a moim czasem końcowym. W przypadku takiej samej różnicy pomiędzy typowaniem a moim wynikiem, brany pod uwagę jest data i godzina typowania, czyli czas wystawienia komentarza. Tutaj zasada jest bardzo prosta – kto pierwszy ten lepszy.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 5 dni od zakończenia IV Maratonu Gór Stołowych, czyli najpóźniej 11 lipca 2013. Do tego czasu skontaktuję się ze zwycięzcami. Pamiętajcie o podawaniu prawidłowego adresu w komentarzach. To właśnie za jego pomocą skontaktuję się ze zwycięzcami.

Powodzenia!

A zwycięzcami zostali…

Szczegółowe wyniki zwycięzców prezentują się następująco:

 1. Angelika 7:30:05 (1 minuta 21 sekund różnicy)
 2. Dorota 7:33:12 (1 minuta 46 sekund różnicy)
 3. Agnieszka 7:28:52 (2 minuty 34 sekund różnicy)

Ze zwycięzcami skontaktuję się w celu odbioru nagród.

Jeszcze raz wielkie gratulacje!

REKLAMA

201 komentarzy do “Konkurs: Wytypuj i wygraj #6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.