Konkurs: Wytypuj i wygraj #8

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami. Jednym z jego objawów jest ostatni tegoroczny konkurs z serii „Wytypuj i wygraj”. Konkurs związany z jednym z ostatnich moich tegorocznych startów – 35. PZU Maratonem Warszawskim. Do wygrania dla trójki najlepszych typerów czekają atrakcyjne nagrody od Nessi: bluza, czapka i to od czego zaczęły się konkursy czyli skarpetki.

REKLAMA

Co trzeba zrobić?

Trzeba wytypować mój wynik na trasie 35. PZU Maratonu Warszawskiego i wpisać go w komentarzach pod tym postem. Trzy osoby, która wytypują najtrafniej wygrywają. Jedna osoba – jeden typ. Jeśli przyłapię kogoś na wielokrotnym typowaniu to taką osobę z zabawy wykluczę. Liczą się TYLKO typy wpisane w komentarzach pod TYM postem. Żadne inne i w żadnym innym miejscu nie będą brane pod uwagę.

Wyniki typować można do chwili startu Maratonu Warszawskiego, czyli do 29 września 2013 do godziny 9:00. Późniejsze typowania, choć oczywiście mogą się pojawić, nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. Decyduje data wyświetlona przy komentarzu. Tak więc nie ma na co czekać tylko typować.

Co można wygrać?

Do wygrania są tradycyjne nagrody od Nessi. Dla osoby która wytypuje najlepiej czeka bluza termoaktywna, która występuje w wersji męskiej:

Bluza termoaktywna Nessi

oraz damskiej:

Bluza termoaktywna damska Nessi

Dla drugiej osoby, która będzie typowała nieco gorzej, czeka coś w sam raz na zbliżającą się zimę, czyli czapka termoaktywna:

Czapka termoaktywna Nessi

A dla trzeciej osoby, to co w ofercie Nessi jest najlepsze, czyli skarpetki termoaktywne długie:

Skarpetki termoaktywne Nessi

Rozmiary i inne dane będą do ustalenia przed wysyłką nagrody.

Dla ułatwienia podpowiadam…

  • 35. PZU Maraton Warszawski to ostatni tegoroczny maraton na którym chciałbym powalczyć,
  • startuję w grupie biegnącej na czas 3:30,
  • w idealnych warunkach czuję się na siłach aby urwać coś z życiówki – 3:28:29, ale jeśli tak się stanie to będą sekundy a nie minuty,
  • no i tradycyjnie już dociekliwych odsyłam do mojej dotychczasowej listy startów i wyników.

Ogłoszenie wyników

Podczas wyłaniania zwycięzców w pierwszej kolejności brana pod uwagę jest różnica pomiędzy typowanym wynikiem, a moim czasem końcowym. W przypadku takiej samej różnicy pomiędzy typowaniem a moim wynikiem, brany pod uwagę jest data i godzina typowania, czyli czas wystawienia komentarza. Tutaj zasada jest bardzo prosta – kto pierwszy ten lepszy.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 5 dni od zakończenia 35. PZU Maratonu Warszawskiego, czyli najpóźniej 4 października 2013. Do tego czasu skontaktuję się ze zwycięzcami. Pamiętajcie o podawaniu prawidłowego adresu w komentarzach. To właśnie za jego pomocą skontaktuję się ze zwycięzcami.

Powodzenia!

A zwycięzcami zostali…

Szczegółowe wyniki zwycięzców prezentują się następująco:

  1. Marek 3:38:54 (39 sekund różnicy). Do Marka powędruje bluza termoaktywna.
  2. Łukasz 3:39:36 (1 minuta i 21 sekund różnicy). Do Łukasza powędruje czapka termoaktywna.
  3. Mariusz 3:36:42 (1 minuta i 33 sekund różnicy). Mariusz otrzyma skarpety termoaktywne długie.

W najbliższym czasie skontaktuję się mailowo ze zwycięzcami w celu ustalenia rozmiarów i wysyłki nagród. Sprawdzajcie proszę swoje skrzynki mailowe włącznie z zawartością folderu SPAM.

Jeszcze raz wielkie gratulacje!

REKLAMA

133 komentarze do “Konkurs: Wytypuj i wygraj #8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.