Konkurs: Wytypuj i wygraj #9 – rozdaję skarpety

Dawno nie było konkursu z nagrodami od Nessi. Dokładnie dwa lata. Dzisiaj ta jakże miła zabawa wraca. Na początek trzeba wytypować mój czas w Półmaratonie podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy. Trójka najlepszych wygra nagrody a do zgarnięcia czeka łącznie 18 par najnowszych skarpet RSN.

REKLAMA

 Co trzeba zrobić?

Trzeba wytypować mój wynik na trasie Koral Półmaratonu w Krynicy-Zdroju i wpisać go w komentarzach pod tym postem. Trzy osoby, która wytypują najtrafniej wygrywają. Jedna osoba – jeden typ. Jeśli przyłapię kogoś na wielokrotnym typowaniu to taką osobę z zabawy wykluczę. Liczą się TYLKO typy wpisane w komentarzach pod TYM postem. Żadne inne i w żadnym innym miejscu nie będą brane pod uwagę.

Wyniki typować można do chwili startu Koral Półmaratonu w Krynicy-Zdroju, czyli do 13 września 2015 do godziny 8:30. Późniejsze typowania, choć oczywiście mogą się pojawić, nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. Decyduje data wyświetlona przy komentarzu. Tak więc nie ma na co czekać tylko typować.

Co można wygrać?

Skarpety, dużo skarpet, jeszcze więcej skarpet do biegania od Nessi. Do zgarnięcia są skarpetki Nessi RSN. To ulepszona wersja skarpetek RS – tych niezniszczalnych a wiem co piszę bo korzystam z nich już ponad trzy lata.

Dla osoby która wytypuje najlepiej czeka 10 par skarpet RSN, w dowolnym (wybranym przez siebie) kolorze i rozmiarze:

Konkurs #9 - nagrody 1

Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma 5 par skarpet RSN, w dowolnym (wybranym przez siebie) kolorze i rozmiarze:

Konkurs #9 - nagrody 2

Natomiast na osobę, która zajmie trzecie czekają 3 pary skarpet RSN, w dowolnym (wybranym przez siebie) kolorze i rozmiarze:

Konkurs #9 - nagrody 3

Razem w konkursie jest do zgarnięcia 18 par skarpet!! Patrząc na ich wytrzymałość ten kto wygra nie będzie się musiał martwić o skarpety przez kilka najbliższych lat.

Dla utrudnienia podpowiadam…

  • od roku nie biegłem w półmaratonie,
  • pierwsze półrocze 2015 to najbardziej żałosny okres pod kątem moich wyników odkąd biegam, od lipca/sierpnia zaczyna to na treningach wyglądać trochę lepiej ale i tak bez rewelacji,
  • i na domiar złego na początku września lekko się przeziębiłem.

Ogłoszenie wyników

Podczas wyłaniania zwycięzców w pierwszej kolejności brana pod uwagę jest różnica pomiędzy typowanym wynikiem, a moim czasem końcowym. W przypadku takiej samej różnicy pomiędzy typowaniem a moim wynikiem, brana pod uwagę jest data i godzina typowania, czyli czas wystawienia komentarza. Tutaj zasada jest bardzo prosta – kto pierwszy ten lepszy.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 5 dni od zakończenia Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju, czyli najpóźniej 18 września 2015. Do tego czasu skontaktuję się ze zwycięzcami. Pamiętajcie o podawaniu prawidłowego adresu w komentarzach. To właśnie za jego pomocą skontaktuję się ze zwycięzcami.

Powodzenia!

A zwycięzcami zostali…

Szczegółowe wyniki zwycięzców prezentują się następująco:

  1. Marian 1:58:59 (8 minut 28 sekund różnicy). Do Mariana powędruje 10 par skarpet.
  2. Kamila 1:58:00 (9 minut 27 sekund różnicy). Do Kamili powędruje 5 par skarpet.
  3. Marek 1:57:40 (9 minut 47 sekund różnicy). Do Marka powędrują 3 pary skarpet

PS. Wśród najlepszych typów znalazły się dwa typy z mniejszą różnicą niż zwycięzca. W obydwu przypadkach, zgodnie z zasadą „jedna osoba – jeden typ”, postanowiłem wykluczyć je z konkursu. Obydwa typowania były kolejnymi typowaniami w przeciągu bardzo krótkiego okresu czasu, dodanymi z tego samego adresu IP. Dla mnie jest to jednoznaczne z faktem, że za każdym razem jedna i ta sama osoba typowała kilkukrotnie. Takich osób nie chcę nagradzać. Decyzja ta jest ostateczna.

W najbliższym czasie skontaktuję się mailowo ze zwycięzcami w celu ustalenia rozmiarów i wysyłki nagród. Sprawdzajcie proszę swoje skrzynki mailowe włącznie z zawartością folderu SPAM.

Jeszcze raz wielkie gratulacje!

REKLAMA

125 komentarzy do “Konkurs: Wytypuj i wygraj #9 – rozdaję skarpety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *