Najpopularniejsze teksty, czyli co czytaliście w 2021

W ubiegłych latach analizowałem jakie modele modele butów klikały się najlepiej. W tym idę krok dalej i spojrzę na sprawę szerzej. Przedstawię Wam to co najchętniej czytaliście na blogu w 2021 roku. I wcale nie są to teksty napisane w minionym roku…

REKLAMA

Co może Was dziwić, ale mnie nie dziwi wcale, to fakt, że w pierwszej dziesiątce najczęściej czytanych tekstów 2021 roku wcale nie ma tych z 2021. Choć rynek butów biegowych jest dosyć dynamiczny i wydaje się, że co chwilę mamy nowe modele butów, to zanim dany model znika z rynku (wyprzeda się), mija trochę czasu. Dlatego teksty ubiegłoroczne mają się tak dobrze. Są też teksty i informacje, które właściwie się nie dezaktualizują, a które wystarczy co najwyżej co kilka lat nieco odświeżyć.

Oto co czytaliście w 2021 (i nie tylko w 2021) najczęściej. W kolejności od tekstów które zgromadziły najwięcej wyświetleń:

Buty do biegania z maksymalną amortyzacją – przegląd 2020

Zdecydowanie najczęściej wyświetlany tekst. To też zdecydowanie najczęstsza odpowiedź kiedy w sklepie pytam biegaczy czego w butach szukają – amortyzacji, bardzo dużej amortyzacji, największej amortyzacji. Na blogu też jej szukacie. W podsumowaniu 2022 roku prawdopodobnie najczęściej wyświetlany będzie przegląd maksymalnej amortyzacji 2021.

Wyświetleń: 11 644

Nike Zoom Vomero 14

Drop – co to jest i jaki będzie najlepszy

To jedno z moich ulubionych pytań od klientów/biegaczy – a jaki ten but ma drop? Tak jakby właśnie drop miał kluczowe znaczenie. Otóż nie ma aż takiego dużego znaczenia. Większość biegaczy korzysta z butów o standardowym dropie i nie będzie miało dla nich znaczenia czy mają 2 milimetry dropu więcej czy mniej. O tym też jest ten tekst.

Wyświetleń: 8 174

Saucony Kinvara 12 - drop

Co można wyczytać ze starych butów?

Kolejny mit, że w starych butach można czytać jak w otwartej księdze. Można, ale tylko do pewnego stopnia i w specyficznych przypadkach. Właśnie o tym jest tekst. Po siedmiu latach informacje w nim zawarte są wciąż aktualne, choć wypadałoby go nieco odświeżyć.

Wyświetleń: 6 785

Mizuno Wave Sayonara 2 - nadpronacja

Pronacja – co to jest i jak ją ocenić?

Pronacja była, jest i będzie, nawet jeśli producenci odwracają się od ,,butów dla pronatorów”. Zmieniają się po prostu sposoby radzenia sobie z nią. Buty wcale nie są tak dobrym rozwiązaniem jak mogłoby się wydawać, a przy dużej nadpronacji i tak jedynym rozwiązaniem są wkładki stabilizujące. To kolejny z tekstów, który choć cały czas aktualny, to wypadałoby odświeżyć…

Wyświetleń: 5 965

Badanie stopy

Asics – przegląd butów do biegania na 2020

Wracamy do przeglądów butów poszczególnych marek. W roku 2021 najwięcej wyświetleń zebrało zestawienie butów biegowych Asics. Oczywiście z roku ubiegłego, aczkolwiek modele, które się w nim znajdują są cały czas na półkach i jest to zestawienie niezmiennie aktualne.

Wyświetleń: 4 420

Asics Gel-Cumulus 23 GTX

Po czym poznać że buty należy wymienić?

Kolejny ponadczasowy tekst obok tych o starych butach i pronacji. W punktach, bez zbędnego owijania w bawełnę. Myślę, że w kolejnych latach też będzie na topie. Bo przecież każde buty wraz z kolejnymi kilometrami zużywają się. Kiedy poznać, że to już?!

Wyświetleń: 3 670

Diadora Mythos Fly 2 - zużycie pięty

Buty do biegania na szeroką stopę – gdzie ich szukać

Nie zawsze odpowiedni rozmiar to tylko długość, ale i szerokość. Są buty węższe, są szersze. Co jednak mają robić biegacze z bardzo szerokimi stopami, które zwyczajnie nie mieszczą się do większości standardowych butów? Najlepiej byłoby poszukać tych samych butów, ale w wersjach „szerokich”. Ale jak je znaleźć?

Wyświetleń: 3 549

Szerokość butów do biegania - D

Garmin Forerunner 945 czym się różni od 935 i fenixa

Popularne, ale w dłuższej perspektywie czasu mało udane zestawienie. Aktualnie niestety tylko przez chwilę i wraz z kolejnymi aktualizacjami aktualne coraz mniej. Część niezgodności poprawiałem na bieżąco, ale więcej w tej formie zestawień nie będzie.

Wyświetleń: 3 541

Czarne paznokcie nie tylko przez za małe buty

Znów poradnik na temat najpopularniejszego ,,schorzenia” wśród biegaczy. Szczególnie tych początkujących i dopiero zaczynających swoją przygodę z bieganiem. Lektura obowiązkowa!

Wyświetleń: 3 124

Sklep Biegacza - Dobór butów do biegania

Czym się różnią męskie od damskich?

Pierwszą dziesiątkę kończymy kolejnym tekstem poradnikowym o różnicach między butami męskimi i damskimi. Wbrew pozorom nie różnią się tylko kolorem…

Wyświetleń: 3 100

Buty do biegania - płeć

Na tym kończy się pierwsza dziesiątka najpopularniejszych wpisów nie tylko 2021, a w zasadzie całego bloga. Mógłbym napisać, czy zapytać się co będziecie czytać i szukać w 2022… ale będą to w znakomitej części te same tematy. Główne pytania o właściwy dobór butów zawsze pozostaną takie same.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *