Najszybsza Dycha i Warsztaty – co będzie się działo w Sklepie Biegacza?!

Sezon jesiennych startów powoli się kończy a w Sklepie Biegacza rozpoczyna się okres wielu wydarzeń. W ciągu najbliższych dwóch tygodni odbędą się takie trzy. Zaczynamy od Biegu Wstążki, później biegniemy Najszybszą Dychę a na końcu spotykamy się na Warsztatach Biegowych.

REKLAMA

Bieg Wstążki

Zaczynamy Biegiem Wstążki. Spotykamy się 21 października o godz. 18:00 w 11 lokalizacjach w całej Polsce. W Warszawie będą to sklepy na Powiślu i Ursynowie. Ale także w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie Cracovii, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Będzie to krótki, 3-5 km trening w trakcie którego wybiegamy trasę w kształcie wstążki, będącej symbolem walki z rakiem piersi. Zapraszamy na bieg zarówno Panie jak i Panów. Udział jest bezpłatny!

Więcej info o biegu i całej akcji pod specjalnym linkiem: dlakobiet.sklepbiegacza.pl

Najszybsza Dycha w Życiu

Tydzień później w nocy z 29 na 30 października spotykamy się na Najszybszej Dysze. Biegu który startuje o 2:00 w nocy po to aby zakończyć się o 2:01. Jak to możliwe? Otóż tak, że oprócz biegania cofniemy czas o godzinę. Wykorzystajmy tą darowaną godzinę na wspólne bieganie.

Spotykamy się w 9 lokalizacjach, ale ja najbardziej zapraszam do Sklepu Biegacza na Powiślu. Przebiegnijmy tą Dychę razem!! Zapisujcie się też (bezpłatnie) poprzez ten oto formularz zapisów.

Następnie harmonogram jest prosty.

 • 1:45 – zbieramy się przed wejściem do sklepu,
 • 2:00 – zaczynamy biec, i po przebiegnięciu 10 kilometrów kończymy o…
 • 2:01 – koniec i czas na poczęstunek i niespodzianki!!
Najszybsza Dycha 2016

III Warsztaty Biegowe

Na koniec w dniach 2 i 3 listopada w Sklepie Biegacza na Powiślu odbędzie kolejna edycja Warsztatów Biegowych. Dwie pierwsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tym razem tematem przewodnim będzie „Jak przepracować zimę aby odnieść sukces na wiosnę?”. O tym opowiadać będą:

3 listopada

 • 18:00-19:20 Krzysztof Szwedzik
  Czy pulsometr może zastąpić trenera biegania?
 • 19:30-20:20 Jagoda Podkowska
  Dieta i suplementacja biegacza zimą.
 • 20:30-21:30 Andrzej Gondek
  Droga do Yucon Arctic Ultra 2017.

4 listopada

 • 18:30-20:00 Piotr Piaskowski
  Jak przetrenować zimę i nie dać się kontuzjom.
 • 20:00-21:30 NIESPODZIANKA

Wejściówka na całość kosztuje 49 złotych i jest do nabycia we wszystkich warszawskich Sklepach Biegacza oraz w sprzedaży internetowej.

REKLAMA

2 komentarze do “Najszybsza Dycha i Warsztaty – co będzie się działo w Sklepie Biegacza?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *