Nowe otwarcie – Zapraszam!

Witam wszystkich na nowym-starym blogu Paweł Biega. Od dziś o bieganiu będę pisał pod dużo łatwiej przyswajalnym adresem www.pawelbiega.pl. To jest moje nowe miejsce, do którego powoli się przyzwyczajam. Mam nadzieję, że i Wy szybko się tutaj rozgościcie i będziecie do mnie zaglądać równie często, co kiedyś.

REKLAMA

Pod starym adresem zostawiłem to, co zostało tam napisane, czyli całość archiwum od 1 grudnia 2008 do 15 listopada 2012. Nie będę tam już publikował nowych wpisów. Wyłączyłem też możliwość komentowania. Obie te czynności od dziś zarezerwowane są już tylko dla nowego bloga.

Na nowy blog przeniosłem wszystko: wpisy, zdjęcia i komentarze. W ten sposób przejmuje on w spadku wszystko to do tej pory napisałem. Nowy blog jest bezpośrednią kontynuacja starego.

Wiem też, że nikt nie lubi zmian, więc postarałem się, aby nowy blog był pod wieloma względami zbliżony do starego. Tak więc tło, górne menu czy większość prawego paska pozostała bez zmian. Nie wszędzie jeszcze wyświetla się poprawnie grafika, za co przepraszam, lecz będę to w miarę możliwości poprawiał. Priorytetem są i będą oczywiście nowe artykuły.

Zapraszam!

REKLAMA

8 komentarzy do “Nowe otwarcie – Zapraszam!

 • 16.11.2012 o 06:45
  Permalink

  Jak to ktoś napisał u mnie – wczoraj był chyba ogólnoświatowy dzień zmiany wyglądu bloga.. 🙂

  Odpowiedz
 • 16.11.2012 o 08:33
  Permalink

  Nie ma jak własna domena 🙂
  Zmieniłeś trochę layout. Rozumiem, że nadal silnik wordpress’a. Ale czy na własnym serwerze czy dalej w domenie wordpress.com ?

  Odpowiedz
  • 16.11.2012 o 09:01
   Permalink

   Własna domena, własny serwer – o to głównie chodziło. WordPress tylko ten sam, a może prawie ten sam, bo zamieniłem wordpress.com na wordpress.org 😉

   Odpowiedz
 • 16.11.2012 o 11:36
  Permalink

  witaj w klubie. Mnie własnie chyba dokładnie dzisiaj mija dwa lata i jakoś ani razu nie pożałowałam przenosin. Swoboda jest bezcenna 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *