O mnie, czyli Paweł biega…

Jestem biegaczem-amatorem, którego przygoda z bieganiem rozpoczęła się w grudniu 2008 roku. Od tego czasu bieganie stało się moją pasją, stylem życia a od początku 2014 pracą. Od tego czasu przebiegłem już…

24 572

kilometrów

61,3%

obwodu ziemi

Mistrzem Świata nie zostanę. Na Mistrzostwo Powiatu też nie mam szans. Nie mam do tego predyspozycji, znam swoje ograniczenia i będąc amatorem wychodzę z założenia „nic nie muszę, wszystko mogę”. Co nie zmienia faktu, że chciałbym aby poniższe cyferki były jak najmniejsze.

20:16

na „piątkę”

41:37

na „dychę”

1:36:13

w półmaratonie

3:28:29

w maratonie

Jeśli jesteś zainteresowany moimi biegowymi osiągnięciami to tutaj znajdziesz szczegółową listę moich startów i wyników.

Paweł pisze…

Od połowy 2011 roku prowadzę blog pawelbiega.pl. Pierwotnie był pisany do szuflady, potem był zapiskami moich przygotowań do przebiegnięcia pierwszego maratonu. Potem rozwijał się wraz ze mną, tym co robię i czym się zajmuję. Teraz jest jednym z najczęściej czytanych blogów biegowych w Polsce i jedynym tak mocno skupionym na butach do biegania.

4199

dni w sieci

1089

wpisów

45 tys.

czytelników miesięcznie

Jeśli interesują cię „cyfry” bloga lub jesteś zainteresowany współpracą zajrzyj do zakładki „współpraca”.

Paweł nagrywa…

Od 2017 roku wraz ze Sklepem Biegacza tworzę treści na nasz kanał YouTube. Nagrywamy przede wszystkim video poradniki dotyczące sprzętu do biegania. Najczęściej na tapetę bierzemy buty biegowe, ale żaden temat nie jest nam straszny.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Pisz na adres: pawel@pawelbiega.pl