Paweł biega…

Jestem biegaczem-amatorem, którego przygoda z bieganiem rozpoczęła się w grudniu 2008 roku. Od tego czasu bieganie stało się moją pasją, stylem życia a w końcu pracą. Biegam najczęściej bez sztywnego planu, co ma też odzwierciedlenie w nazwie bloga – pawelbiega a nie paweltrenuje. Generalnie lubię bawić się bieganiem niezależnie od tego czy robię ciężki trening czy po prostu odkrywam okolicę na własnych nogach.

Regularnie startuję w zawodach biegowych na dystansach od dziesięciu kilometrów do maratonu. Na tym ostatnim dystansie startowałem najczęściej i jak dotychczas mam na koncie ukończonych 25 biegów maratońskich. Mam też za sobą starty w biegach ultra – Maratonie Gór Stołowych (46 km) i Biegu Rzeźnika (78 km), ale bieganie po górach to nie jest to, co mnie kreci najbardziej.

22 tys.

km przebiegniętych

93

starty w zawodach

25

ukończone maratony

Jeśli jesteś zainteresowany moimi biegowymi osiągnięciami zapraszam do szczegółowej listy moich startów i wyników.

Paweł pisze…

Od połowy 2011 roku prowadzę blog pawelbiega.pl. Pierwotnie był pisany do szuflady, potem był zapiskami moich przygotowań do przebiegnięcia pierwszego maratonu. Potem rozwijał się wraz ze mną, tym co robię i czym się zajmuję. Teraz jest jednym z najczęściej czytanych blogów biegowych w Polsce i jedynym tak mocno skupionym na butach do biegania.

3347

dni w sieci

1039

wpisów

45 tys.

czytelników miesięcznie

Jeśli interesują cię „cyfry” bloga lub jesteś zainteresowany współpracą zajrzyj do zakładki „współpraca”.

Paweł nagrywa…

Od 2017 roku wraz ze Sklepem Biegacza tworzę treści na nasz kanał YouTube. Nagrywamy przede wszystkim video poradniki dotyczące sprzętu do biegania. Najczęściej na tapetę bierzemy buty biegowe, ale żaden temat nie jest nam straszny.

Oraz…

Regularnie pojawiam się też w innych „biegowych” zakamarkach internetu. Mogliście lub możecie mnie spotkać w takich miejscach jak:

  • silaodruchu.pl
  • sport-guru.pl
  • ultrabiegi.pl
  • zalando.pl
 

Kontakt

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Pisz na adres: pawel@pawelbiega.pl

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego.