RUNyourWAY – pierwszy taki pokaz mody w Sklepie Biegacza

Pewnie nie wypada mi napisać inaczej, ale pokaz RUNyourWAY podobał mi się i wykroczył poza oczekiwania, które miałem jadąc na Powiśle. Było kolorowo, głośno a na samym pokazie pojawiło się też bardzo dużo osób oraz gości specjalnych. Generalnie było z rozmachem.

REKLAMA

Głównym elementem wieczoru był pokaz najnowszych kolekcji odzieży i butów czterech marek: Nike, Asics, New Balance i Under Armour. Pokaz dość krótki, ale intensywny i robiący wrażenie. Najpierw w formie tanecznej, a potem bardziej klasycznej wybiegowej. W rolę modeli wcielili się tancerze, profesjonalni modele jak i blogerzy biegowi. A dokładniej dwójka: Hubert Kred i Magda Hajkiewicz. Ci ostatni, choć widać było, że nie poruszają się po wybiegu jak rasowi modele to wzbudzili największe zainteresowanie i zebrali największe oklaski widowni.

RUNyourWAY - Asics

Która kolekcja spodobała mi się najbardziej? Nie wiem. Wiem za to co w takiej formie pokazu najbardziej rzucało się w oczy – charakterystyczne nadruki na koszulkach Under Armour.

RUNyourWAY - New Balance

Poza pokazem była też możliwość skorzystania z rad stylistów i wizażystów. No i oczywiście to co social media lubią najbardziej czyli foteczki na ściance, wywiady, rozmowy i zdjęcia ze znanymi i lubianymi… A tych trochę było. Była Natalia Gacka – Mistrzyni Świata w Fitness Sylwetkowym, był Mateusz Jasiński – człowiek orkiestra związany z New Balance, był Martin Stankiewicz – kto nie zna odsyłam na jego kanał na YT, był Adam Zdrójkowski – aktor znany z serialu rodzinka.pl, były też oczywiście spore reprezentacje marek Asics, Under Armour czy Nike.

RUNyourWAY - Ścianka

Zabrakło tylko Adama Kszczota i Ewy Swobody, ale każde wydarzenie musi mieć swoich wielkich nieobecnych. Dziś był nim Adam i Ewa…

Generalnie byłem daleki od organizacji wydarzenia i spraw technicznych typu co, gdzie, kiedy i jak ma wyglądać. Wiedziałem tyle co pojawiało się na facebooku oraz niewiele więcej spoza niego. I z punktu widzenia uczestnika byłbym pozytywnie zaskoczony. Pokaz wyłączył praktycznie cały sklep z użytkowania i przyciągnął sporo ludzi, przez co stał się też całkiem sporym wydarzeniem towarzyskim.

Na koniec napiszę to co osobiście powiedziała główna sprawczyni i główny sprawca całego tego zamieszania czyli Gabriela Baran i Łukasz Szafron.

RUNyourWAY - Łukasz Szafron i Gabriela Baran

Dziękujemy przede wszystkim partnerom wydarzenia czyli firmie Nike, Asics, New Balance oraz Under Armour. Dziękujemy też całej ekipie Sklepu Biegacza za zaangażowanie i sprawienie, że choć może nie było nas widać to wszystko chodziło jak w szwajcarskim zegarku.

Dziękujemy też wszystkim naszym gościom za przybycie i stworzenie z nami tak fajnego wydarzenia. Mamy nadzieję, że się dobrze bawiliście.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *