Weekend z wielkim kotem czyli zapraszam na Expo

Półmaraton Warszawski pobiegnie po raz dziesiąty. Po raz dziesiąty też w nim nie biegnę. Będzie mnie za to można spotkać na Expo przed półmaratonem. Gdzie? Tym stoisku spod znaku wielkiego kota, czyli na Pumie.

REKLAMA

Dla mnie takie imprezy to zawsze jakieś urozmaicenie od pracy w sklepie. I nie dlatego że nie lubię sklepu. Lubię! Ale lubię też inne wyzwania, więc chętnie biorę udział w imprezach typu targi Expo. A że pracy będzie więcej niż na co dzień w sklepie, to nic. Nie przeraża mnie to.

Dlatego też w najbliższy weekend zamiast w Sklepie Biegacza będzie mnie można spotkać na Expo przed 10. Półmaratonem Warszawskim. Miejsce – Stadion Narodowy. Czas – piątek i sobota.

To będzie moje trzecie Expo gdzie będę po „drugiej stronie barykady”. Do zeszłego roku targi Expo widziałem tylko z perspektywy klienta czy jak to się ładniej nazywa – odwiedzającego. Od zeszłego roku perspektywa zaczęła się zmieniać. Najpierw wylądowałem na Expo Orlen Warsaw Maratohonu gdzie pomagałem na stoisku Asicsa. Później, już jesienią, byłem gościem na stoisku Nessi na Festiwalu Biegowym w Krynicy. I jedne i drugie miało zupełnie inny cel i też inaczej się na nich pracowało.

Teraz moja wesoła postać będzie się do was uśmiechać ze stoiska spod znaku wielkiego kota czyli Pumy. O tak to mniej więcej będzie wyglądało:

Paweł Matysiak

Co będzie?

Oczywiście Ignite. Przede wszystkim na moich nogach, bo Puma zrobiła mi taką niespodziankę, że od kilku dni mam nie dość że okazje biegać w Ignite’ach to jeszcze w tej czerwonej kolorystyce, która tak mi się podobała na prezentacji. Biegałem w nich jak na razie raptem dwa razy, więc nie mogę napisać więcej niż po ich prezentacji poza tym, ze warto. Warto chociażby nową Pumę przymierzyć. Bo to coś zupełnie innego niż dotychczasowe faasy.

Poza nimi będzie dokładnie to co być powinno na każdym Expo a więc buty, ciuchy i akcesoria. Część w naprawdę dobrych cenach. Przyjdziecie to zobaczycie.

A poza tym będzie okazja by się spotkać i pogadać.

REKLAMA

2 myśli na temat “Weekend z wielkim kotem czyli zapraszam na Expo

  • 26.03.2015 o 07:04
    Permalink

    Ciekaw jestem Twojej opinii o nowych Pumach. Dla mnie tragedia – jakbym miał deski podpięte pod stopy. Kolana bolą i stopy tak, że HM w niedzielę będzie symboliczne. Nie wierzę, aby te buty były dla osób do 105 kg (ja mam 82). Po prostu zupełnie nie czuję oddania energii, wybicia. Dziwne.
    Stare dobre Lunarglides ratują mi nogi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *