Zapraszam do Sklepu Biegacza!

Nigdy na blogu nie pisałem o pracy. Nie było po prostu potrzeby o tym pisać. Praca była fajna, sympatyczna i z ciekawymi ludźmi, ale nie dotyczyła biegania. Od stycznia to się zmieniło. Od stycznia bowiem, pracuję jako Doradca Klienta w Sklepie Biegacza na warszawskim Żoliborzu.

REKLAMA

Sklepu Biegacza chyba większości przedstawiać nie muszę. To największa taka ogólnopolska sieć sklepów dedykowanych wyłącznie biegaczom. Na chwilę obecną liczy 10 sklepów w całej Polsce, aczkolwiek już niedługo ta ilość ulegnie zmianie.

Co w sklepie można znaleźć?

Buty, buty i jeszcze więcej butów. I to nie tylko do własnoręcznego przebierania, ale przede wszystkim do dobierania przez doradców (takich jak ja) dla konkretnego biegacza. Z każdym takim biegaczem robimy wywiad ile biega, jak biega, gdzie biega… Następnie przeprowadzamy badanie stopy w celu określenia typu stopy (pronująca, neutralna, supinująca) i na tej podstawie dobieramy właściwe buty. Właściwe do danej stopy i danego biegacza lub biegaczki.

Poza butami mamy tez wszystko inne: koszulki, spodnie, bluzy, plecaki, wkładki do butów, zegarki, odzież kompresyjną, skarpetki, biustonosze i jeszcze trochę. Tak naprawdę można ubrać się od stóp do głów a i tak do części asortymentu nawet się nie zbliżymy. Z pełnym asortymentem można zapoznać się na stronie internetowej sklepbiegacza.pl.

A potem zapraszam do sklepu!

Sklep Biegacza Żoliborz

Czekam na Was!

REKLAMA

5 komentarzy do “Zapraszam do Sklepu Biegacza!

 • 23.03.2014 o 22:19
  Permalink

  A jesli mozna wiedziec ile w takim sklepie dla biegaczy sie zarabia? Bo sam jestem zainteresowany praca w takim sklepie:)

  Odpowiedz
 • 23.02.2017 o 07:11
  Permalink

  Czy wy szukacie frajerow?Zrobilam zakupy w waszym sklepie internetowym,zamowienie nie zostalo zrealizowane,zwrotu pieniedzy nie otrzymalam.Nie moge sie do sklepu dodzwonic,na maile nie odpowiadaja.Zdecydowanie odradzam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *