Zgarnij 1 z 10 par butów HOKA za darmo!

15 maja 2024 2 min czytania

Takiej akcji jeszcze nie było – HOKA nagradza maratończyków i półmaratończyków rozdając nowe pary butów… za medal. Mówiąc precyzyjniej – medal ukończenia wskazanego w konkursie biegu, który odbył się w ciągu dwóch ostatnich lat. Być może takie trofeum spoczywa w Twojej szufladzie? Jeśli tak, masz spore szanse, by wygrać wymarzoną parę nowych butów do biegania marki HOKA!

REKLAMA

HOKA znana jest z sympatii do dobrej zabawy i rozpalania wspólnej energii. Tym razem marka rozpoczyna akcję Biegiem po Buty – w ramach kolejnych edycji HOKA x Sklep Biegacza rozdadzą nowe modeli marki, które będą dodatkową nagrodą dla wszystkich miłośników wylewania siódmych potów podczas biegów miejskich.

W każdej edycji konkursu zostaną wytypowane dwa biegi, które należało ukończyć, by mieć szansę na nowe buty. Jednak samo ukończenie biegu to nie wszystko. Na kanałach HOKA i Sklep Biegacza pojawi się nazwa maratonu oraz przedział czasowy, w którym należało dobiec do mety, aby kwalifikować się do nagrody. Pierwsza edycja konkursu już niebawem, bo 16 maja o godzinie 16:30. Wtedy to świat obiegnie informacja, kto ma szansę stanąć do rywalizacji o nowe buty. To dopiero początek zabawy! Kiedy już upewnimy się, czy ukończyliśmy dany bieg i czy mieścimy się w podanym przedziale czasowym, czym prędzej łapiemy swój medal i biegniemy do jednego z 6 salonów Sklepu Biegacza. Czeka w nich 10 par butów biegowych HOKA, które trafią w ręce dziesięciu najszybszych osób, które przybiegną do sklepu.

HOKA to bez wątpienia mistrz motywacji zawodników – nie tylko do udziału w biegach, ale też do aktywnego współtworzenia biegowej społeczności. Dajmy się ponieść wspólnej pozytywnej energii.

Więcej informacji szukaj na Social Mediach HOKA Runners Poland oraz Sklep Biegacza.

REKLAMA
Materiały prasowe
Autor wpisu Materiały prasowe

Materiały i komunikaty o charakterze informacyjnym, publicystycznym, dokumentalnym lub innym przekazane do opublikowania w mediach i prasie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments