IV Bieg Chełmońskiego – zapraszam po zmianach!

Już po raz czwarty zapraszam do Radziejowic niedaleko Żyrardowa na Bieg Chełmońskiego. Startujemy w nowym terminie, z nowymi atrakcjami i nowym biurem zawodów. Mam nadzieję, że zmiany wyjdą nam wszystkim tylko na lepsze.

REKLAMA

Nowy termin – 27 sierpnia

Termin to najistotniejsze co się zmieniło. Z przyczyn organizacyjnych przenieśliśmy imprezę na koniec sierpnia. Powinno być chłodniej niż pod koniec czerwca ale z pogodą nigdy nic nie wiadomo. Zapraszamy nawet jak będzie mniej sprzyjająca.

Zapraszamy też tradycyjnie na dwa dystanse. Esencja to Bieg Główny na dystansie 10 km. Biegiem towarzyszącym będzie Bieg Rodzinny na dystansie 1 km. Nowością, czego nie było w latach poprzednich jest oddzielenie godzin startów obydwu tych biegów. Bieg Rodzinny startuje o 9:30 a Bieg Główny o 10:00. Tak więc jeśli ambitny rodzic będzie chciał najpierw wystartować z dzieckiem w jednym biegu a potem pościgać się w drugim? Droga wolna!

III Bieg Chełmonskiego - liderzy

To samo miejsce – Radziejowice

Niezmiennie do Radziejowic. Z centrum Warszawy to tylko 50 km jazdy trasą katowicką. Wystarczy zjechać na węźle Radziejowice i właściwie jesteście już pod biurem zawodów. Start znajduje się kilkaset metrów dalej pod bramą Pałacu w Radziejowicach.

Dla stałych bywalców zaskoczeniem może być zmiana lokalizacji biura zawodów z Powozowni na Gimnazjum w Radziejowicach.

Te same trasy – 10 km i 1 km

Nie zmienią się trasy. Nadal nasza dycha poprowadzona będzie urokliwą trasą dookoła gminy Radziejowice. Jej nawierzchnia jest mieszana i właściwie pół na pół składa się z asfaltu i ziemnych dróg. Przy czym ziemne drogi w rejonie zamieszkanym mają postać szutrowej. Ziemne drogi w lesie mają postać czasami piaszczystą.

Ale spokojnie. Wystarczą buty asfaltowe. Nie ma potrzeby biegania w „terenówkach”.

Jak się zapisać?

Pakiet startowy na Bieg Główny 10 km od 1 sierpnia kosztuje 50 złotych. Zapisy są otwarte poprzez formularz na stronie inesSport.

Na Bieg Rodzinny 1 km zapisać będzie można się w dniu biegu w Biurze zawodów za symboliczną kwotę 5 zł.

Po więcej informacji zapraszam na strony Stowarzyszenia Żyr.A.F.A.

Partnerzy

REKLAMA

One thought on “IV Bieg Chełmońskiego – zapraszam po zmianach!

  • 02.08.2017 o 15:10
    Permalink

    Fajnie wygląda, ale raczej spasuję bo w niedzielę jest. Czemu biegi typu dyszka nie są robione w sobotę? Nie kolidowałoby mi to z typowo niedzielnymi aktywnościami…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *