Bieg Chełmońskiego po raz drugi – zapraszam!

Pierwszy Bieg Chełmońskiego w Radziejowicach k. Żyrardowa to pierwsza impreza biegowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Żyr.A.F.A. Kilka rzeczy nie wyszło tak jak powinno, kilka można było zrobić lepiej. Teraz doświadczenie i wsparcie mamy większe więc i impreza zapowiada się lepiej. Niech jeszcze tylko pogoda będzie łaskawsza…

REKLAMA

Bo w dzień organizacji pierwszej edycji padało kilkakrotnie. Padało przed biegiem co pewnie część osób wystraszyło. Padało w trakcie. Padało kiedy zwijaliśmy trasę. Ja sam, zmokłem cztery razy podczas organizacji pierwszej edycji. Ale było warto! Tak moimi oczami wyglądał pierwszy Bieg Chełmońskiego.

21 czerwca w Radziejowicach

W tym roku również wystartujemy w czerwcu. Dokładniej, 21 czerwca 2015 roku zapraszam do Radziejowic na drugą edycję Biegu Chełmońskiego.

Bieg Chełmońskiego - czołówka

Biuro zawodów, start i meta tak samo jak w roku ubiegłym ulokowane zostanie w powozowni niedaleko Pałacu w Radziejowicach.

Trasa

W ramach biegu zapraszamy na dwa dystanse:

  • Bieg Główny na 10 kilometrów. Nawierzchnia mieszna z przewagą duktów leśnych. Lekko pofalowana.
  • Bieg Rodzinny na dystansie około 1 kilometra. Bieg poprowadzony zostanie alejkami parku w Radziejowicach.

Szczegółowy przebieg trasy biegu głównego podamy niebawem. Na razie kilka wariantów trasy testowaliśmy sami.

Jak dojadę?

Najłatwiej samochodem. Wtedy droga z Warszawy do Radziejowic jest bardzo prosta. Z centrum Grójecką na Raszyn a potem cały czas prosto „trasą katowicką” czyli drogą krajową nr 8. I tak aż do Radziejowic. To dosłownie prosta droga. A takim dodatkowym, nic nie wnoszącym, smaczkiem jest, że z centrum Warszawy do Radziejowic są 42 kilometry – tyle co dystans maratonu.

150525_warszawa_radziejowice

Zapisy

Zapisy na Bieg Główny już są otwate. Zapisywać się można na stronie . Wpisowe na Bieg Główny wynosi 20 złotych. Limit zapisów – 180 biegaczy. Warto się pospieszyć.

Zapisy na Bieg Rodzinny nie będę uruchamiane wcześniej. Do Biegu Rodzinnego zapisać się będzie można w dniu biegu. Limit zapisów – 40 osób.

Więcej informacji o zapisach, regulaminy i inne informacje dostępne są na stronie Stowarzyszenia Żyr.A.F.A.

Nasi partnerzy i sponsorzy

W tym roku mamy też o wiele większe wsparcie partnerów sponsorów naszego biegu. Nagrody i upominki dla uczestników ufundują takie firmy jak Sklep Biegacza, Nessi, Agisko, West Site Fitness oraz Hotel Afrodyta.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.